Kujt po i’a drejton gishtin Roberti? (Foto)

Kujt po i’a drejton gishtin Roberti? (Foto)
Kujt po i’a drejton gishtin Roberti? (Foto)
Kujt po iu2019a drejton gishtin Roberti? (Foto)

Robert Berisha, është emri më i shpeshtë i dëgjuar kohët e fundit në mediet rozë, shkruan Kosovarja.

E për këtë, janë shkas shumë arsye, duke filluar nga karriera të cilën e nisi kohë më parë si këngëtar e deri tek jeta private që i është bërë ‘specialiteti’ kryesor medieve.

Roberti sëbashku me Norën, ka kohë prej se përfliten për një marrëdhënie jo fort stabile mes tyre, edhe përkundër demantimeve të njëpasnjëshme nga vetë çifti.

Mbase si arsye bazë, ishin fotot e rralla që publikonin me njëri-tjetrin, duke aluduar drejt një ndarje të mundshme apo thjeshtë ndonjë krizë martesore.

E kjo, nuk u bë pengesë për Norën e Robertit për të treguar se vërtetë po e shijojnë jetën e tyre pranë vajzës së ëmbël Renee.

Ndërsa tani, çuditërisht Roberti ka filluar të jetë më aktiv në rrjete sociale, duke publikuar imazhe ndonjëherë edhe provokuese, që syri i një femre nuk do të mund t’i rezistonte një mashkulli të tillë.

Edhe postimi i radhës del të jetë i tillë, duke treguar edhe markën e rrobave që për Robertin, duket të jetë e preferuar.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/