Ku po shkon Gjiko dhe me kë? (Foto)

Ku po shkon Gjiko dhe me kë? (Foto)
Ku po shkon Gjiko dhe me kë? (Foto)
Ku po shkon Gjiko dhe me kë? (Foto)

Në këto ditë me reshje borë, shumë artistë kanë zgjedhur të pushojnë disa ditë në vendet malore.

E njëri nga ta është edhe këngëtari i njohur Gjiko, transmeton gazeta Express.

Por, se ku ka vendosur të shkojë Gjiko të skijojë e me kë mbetet të shihet.

Kujtojmë se edhe moderatorja e “Elite Zone”, Elita Rudi ka zgjedhur Bjeshët e Nemuna këto ditë pushimi.Gazeta Express

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/