Kolegu i zbulon foton më intime Alban Skenderajt

Kolegu i zbulon foton më intime Alban Skenderajt
Kolegu i zbulon foton më intime Alban Skenderajt
Kolegu i zbulon foton më intime Alban Skenderajt

Këngëtari Alban Skenderaj nuk është shpesh pjesë e medies rozë. Ai, është mjaftë i rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e tij private, shkruan "Kosovarja".

Alban Skenderaj erdhi në muzikën shqiptare si një djalë i thjeshtë, emigrant nga Italia dhe u bë yll i pa diskutueshëm kudo, kjo falë këngëve hite, por edhe formimit të tij si artist.

Alban Skenderaj që në fillim të karrierës ka pasur disa bashkëpunime shumë të suksesshme me grupin "Kthjellu", gjegjësisht Mentor Hazirin, shkruan "Kosovarja".

Haziri sot ka publikuar një foto mjaftë private të tij dhe Skenderajt.

Kjo është hera e parë që Alban Skenderaj shihet gjysmë i zhveshur. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/