Kjo veshje e Elvana Gjatës kushton 700 euro!

Kjo veshje e Elvana Gjatës kushton 700 euro!
Kjo veshje e Elvana Gjatës kushton 700 euro!
Kjo veshje e Elvana Gjatës kushton 700 euro!

Këngëtarja Elvana Gjata kohët e fundit ka publikuar në rrjete sociale foto mjaft të këndshme ku duket se është në xhirimet e ndonjë produksioni të ri muzikor.

Mirëpo duket një nga veshjet e fundit të publikuara prej saj duket se arrin në shifrën e 700 eurove.

Bëhet pikërisht fjalë për këtë “jumpsuit” i cili vjen nga një markë mjaft e njohur botërore.

Nuk është hera e parë që çmimet e veshjeve të vipave kanë interes.
Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/