Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!

Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!
Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!
Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!

Edhe pse nuk jemi në sezonin e dasmave, që ato zakonisht në vendin tonë bëhen verës, ne do ua sjellim një video ku shihet atmosfera që nusja e bën me vallëzimin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Video në fjalë është duke qarkulluar nëpër rrjet, dhe ka arrit të mbledh shumë shikime e pëlqime dhe komente pozitive. Në këtë video që do e shihni më poshtë shihet një nuse e cila është duke vallëzuar ndërsa për-rreth saj janë të mbledhur të gjithë dasmorët duke i duartrokitur dhe duke ia mbajt ritmin.

Nusja është me një fustan të bukur e veshur dhe me një frizurë e grim të mirë. Por nga vallëzimi i saj nuk vërehet asgjë tjetër nga këto.

Ajo duket aq e lirshme sa që nuk i bënë përshtypje se ç’thonë të tjerët, vallëzon dhe e bën qejfin e vet. Fundja dasma e saj është apo jo?/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/