Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!

Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!
Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!
Kjo nuse i “kall” të gjithë dasmorët me vallëzimin e saj!

Edhe pse nuk jemi në sezonin e dasmave, që ato zakonisht në vendin tonë bëhen verës, ne do ua sjellim një video ku shihet atmosfera që nusja e bën me vallëzimin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Video në fjalë është duke qarkulluar nëpër rrjet, dhe ka arrit të mbledh shumë shikime e pëlqime dhe komente pozitive. Në këtë video që do e shihni më poshtë shihet një nuse e cila është duke vallëzuar ndërsa për-rreth saj janë të mbledhur të gjithë dasmorët duke i duartrokitur dhe duke ia mbajt ritmin.

Nusja është me një fustan të bukur e veshur dhe me një frizurë e grim të mirë. Por nga vallëzimi i saj nuk vërehet asgjë tjetër nga këto.

Ajo duket aq e lirshme sa që nuk i bënë përshtypje se ç’thonë të tjerët, vallëzon dhe e bën qejfin e vet. Fundja dasma e saj është apo jo?/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/