Kjo është torta e ditëlindjes së djalit të Shyhrete Behlulit – Lumit (Foto)

Kjo është torta e ditëlindjes së djalit të Shyhrete Behlulit – Lumit (Foto)
Kjo është torta e ditëlindjes së djalit të Shyhrete Behlulit – Lumit (Foto)
Kjo u00ebshtu00eb torta e ditu00eblindjes su00eb djalit tu00eb Shyhrete Behlulit u2013 Lumit (Foto)

Lum Salihu djali i vogël i këngëtares Shyhrete Behlulit sot ka ditëlindjen, shkruan “Kosovarja”.

Lumin sot e uruan e tërë familja dhe miqtë e tij për ditëlindje, madje u bë edhe lajm nëpër portale. 

Nga të gjitha këto foto dhe urime që i bënë Lumit nuk e pamë tortën e ditëlindjes së tij nga afër. Dhe sigurisht ai u kujdes që për miqtë dhe familjaret e po ashtu edhe për ndjekësit e tjerë ta hedh një foto të tij në instastory ku ai shihet me tortë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/