Kjo është shoqja bukuroshe e Ariana Fejzullahut

Kjo është shoqja bukuroshe e Ariana Fejzullahut
Kjo është shoqja bukuroshe e Ariana Fejzullahut
Kjo është shoqja bukuroshe e Ariana Fejzullahut

Ariana Fejzullahu, e njohur si bashkëshortja e Ermalit, është nga ato femra që bien në sy, kryesisht për shkak të linjave dhe stilit që posedon, shkruan "Kosovarja".

Arianen zakonisht e shohim nën shoqërinë e bashkëshortit ose të vjehrrës së saj, Neres, me të cilën ka raport shumë të mirë.

Por, bukuroshja ka edhe mikesha të mira, me të cilat kalon kohë cilësore, e një ndër to edhe moderatorja Vlera Fetahu, bashkëshortja e futbollistit Enis Fetahu, shkruan "Kosovarja".

Vlera njihet për natyrën e saj pozitive dhe pamjen e bukur. Ajo punon prej vitesh si prezantuese televizive./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/