Kjo është shoqja bukuroshe e Ariana Fejzullahut

Kjo është shoqja bukuroshe e Ariana Fejzullahut
Kjo është shoqja bukuroshe e Ariana Fejzullahut
Kjo është shoqja bukuroshe e Ariana Fejzullahut

Ariana Fejzullahu, e njohur si bashkëshortja e Ermalit, është nga ato femra që bien në sy, kryesisht për shkak të linjave dhe stilit që posedon, shkruan "Kosovarja".

Arianen zakonisht e shohim nën shoqërinë e bashkëshortit ose të vjehrrës së saj, Neres, me të cilën ka raport shumë të mirë.

Por, bukuroshja ka edhe mikesha të mira, me të cilat kalon kohë cilësore, e një ndër to edhe moderatorja Vlera Fetahu, bashkëshortja e futbollistit Enis Fetahu, shkruan "Kosovarja".

Vlera njihet për natyrën e saj pozitive dhe pamjen e bukur. Ajo punon prej vitesh si prezantuese televizive./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/