Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave (Foto)

Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave (Foto)
Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave (Foto)
Kjo u00ebshtu00eb nusja kosovare me fustanin e u00ebndrrave (Foto)

Secila femër ka dëshirë që dita e saj e martesës të jetë madhështore, si në përralla, shkruan "Kosovarja".

Fustani i bardhë duhet të jetë si i ëndrrave të ditëve të beqarisë.

E vërtet, jo të gjitha ja dalin që ti realizojnë deri më detaje ato që i imagjinojnë, shkruan "Kosovarja".

Dizajnerja e modës Vlora Neziri, e ka shndërruar dasmën e saj në madhështore. Fustani i saj ishte i gjithë i punuar me dorë dhe dukej mbresëlënës.

Ajo është nënë e një vajze dhe celebrimin e martesës e ka bërë disa muaj pas lindjes së të bijës./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/