Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave (Foto)

Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave (Foto)
Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave (Foto)
Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave (Foto)

Secila femër ka dëshirë që dita e saj e martesës të jetë madhështore, si në përralla, shkruan "Kosovarja".

Fustani i bardhë duhet të jetë si i ëndrrave të ditëve të beqarisë.

E vërtet, jo të gjitha ja dalin që ti realizojnë deri më detaje ato që i imagjinojnë, shkruan "Kosovarja".

Dizajnerja e modës Vlora Neziri, e ka shndërruar dasmën e saj në madhështore. Fustani i saj ishte i gjithë i punuar me dorë dhe dukej mbresëlënës.

Ajo është nënë e një vajze dhe celebrimin e martesës e ka bërë disa muaj pas lindjes së të bijës./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/