Kjo është ‘motra’ e Medës!

Kjo është ‘motra’ e Medës!
Kjo është ‘motra’ e Medës!
Kjo është ‘motra’ e Medës!

Këngëtarja kosovare, Violeta Kajtazi është një nga këngëtarët e cila është e pranishme pothuajse në çdo dasmë të VIP’ave.

Violeta ka publikuar një foto nga dasma e djalit të këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Muhamhet Sejdiu, shkruan ORAinfo.

Ajo në foto shihet së bashku me këngëtarin Mehdi Përgjejga- Meda dhe Ismet Behgjeti, të cilën e ka emëruar “Me dy vllaznit e mi!”

Violeta dihet se nuk është motra e dy këngëtarëve të mirënjohur por këtë e ka bërë duke dëshmuar miqësinë e mirë që e ka me të dy këngëtarët.


Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/