Kjo është dhurata më e bukur që ka marrë Kaia e Teutës

Kjo është dhurata më e bukur që ka marrë Kaia e Teutës
Kjo është dhurata më e bukur që ka marrë Kaia e Teutës
Kjo është dhurata më e bukur që ka marrë Kaia e Teutës

Teuta dhe Adonisi duket sikur përjetojnë çdo minutë dashurinë ditëve të para, të dashur të lumtur në krahët e njeri tjetrit, shkruan Kosovarja.

Çifti tashmë janë prindër të vajzës Kaia, duke mos harruar se Adonisi ka një dashuri të madhe edhe për vajzën e madhe të Teutes Tarën ku ka një kujdes të madh ndaj saj.

Teuta me familje ndodhet në pushime duke u argëtuar pa fund me fëmijët dhe bashkëshortin.

Momente më parë ajo ka ndarë një imazh të të voglës Kaia, realizim i mrekullueshëm i kësaj pikture. Një kujtim i bukur nga pushimet dhe një dhuratë aq e çmuar për vogëlushen e aktores. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/