Kim Kardashian po u dërgon dhurata dashurie armiqve për Shën Valentin

Kim Kardashian po u dërgon dhurata dashurie armiqve për Shën Valentin
Kim Kardashian po u dërgon dhurata dashurie armiqve për Shën Valentin
Kim Kardashian po u dërgon dhurata dashurie armiqve për Shën Valentin

Gjatë këtyre ditëve, Kim Kardashian po dërgon zemra gjigante çokollate me parfumet e saj KKW Kimoji Hearts miqve dhe gazetarëve.

Dje, në Instastoryn e saj, ajo postoi listën e plotë të personave të famshëm që do u dërgonte dhurata.

"Vendosa që për këtë Shën Valentin të gjithë meritojnë një valentine", thoshte ndërsa filmonte listën.

"Do u dërgoj atyre që më duan, që më kanë inat, të gjithëve që mendoj, sepse është Shën Valentin."

Personat që nuk kanë marrëdhënie të mira me të, që janë në këtë listë, janë Taylor Swift, me atë problemin me Kanye, Piers Morgan, një kritik i Kimit në përgjithësi, Chloe Grace Moretz, që ka bërë lajme duke kritikuar selfiet nudo të Kim dhe Blac Chyna, që e ka hedhur në gjyq Kim.

Shikoni çdo letër blu me ngjitës:

Kim ka vazhduar të shpjegojë cilin nga parfumet e saj—Bae, BFF ose Ride or Die—do të marrin armiqtë e saj.

“Le të them që të gjithë ata që më kanë inat nuk morën Bae”.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/