Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto)

Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto)
Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto)
Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto)

Pa ngurrim mund të themi se Kim Kardashian është femra që çdo ditë ‘pushton’ mediet rozë.

Ylli televiziv, famën e arriti më shumë me skandale, ndërsa tani njihet edhe si vajza me trupin më seksi në botë.

Kim së fundi publikoi një imazh bashkë me burrin e saj, Kanye West, me të cilin ndau një puthje romantike.

Si çdo tjetër foto e saj, edhe kjo e fundit mori mbi 2 milionë pëlqime si dhe komente pa mbarim. /Lajmi/

http://kosovarja.al/showbiz/