Kim Kardashian mahnitë me paraqitjen e fundit

Kim Kardashian mahnitë me paraqitjen e fundit
Kim Kardashian mahnitë me paraqitjen e fundit
Kim Kardashian mahnitë me paraqitjen e fundit

Kështu duket ajo

Ajo konsiderohet si një ikonë e stilit.

Dhe Kim Kardashian i mahniti të gjithë në Beautycon në Los Anxhelos.

Ylli televiziv shfaqi format e saj bombastike dhe pse rrezikoi të ekspozonte pasuritë e saj.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/