Kim Kardashian ka harruar mbrëmë ta postoi këtë fotografi në të brendshme

Kim Kardashian ka harruar mbrëmë ta postoi këtë fotografi në të brendshme
Kim Kardashian ka harruar mbrëmë ta postoi këtë fotografi në të brendshme
Kim Kardashian ka harruar mbrëmë ta postoi këtë fotografi në të brendshme

Sa herë flitet për linjat trupore, veçmas për të pasmet gjithnjë mendja na shkon tek Kim Kardashian.

Modelja dhe ylli televiziv e njohur që së fundmi u bë nënë e tre fëmijëve, asnjëherë nuk heziton të vije me poza provokative, shkruan Indeksonline.

Së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi, ajo shfaqet në të brendshme ngjyrë të zeza, ndërsa pozon para pasqyrës.

Përbri kësaj fotografie ajo ka shkruar:

Kam harruar ta bëj këtë postim natën e kaluar

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/