Kida shkëlqen nga ballkoni! Kaq e lezetshme duket ajo në fustan të bardhë

Kida shkëlqen nga ballkoni! Kaq e lezetshme duket ajo në fustan të bardhë
Kida shkëlqen nga ballkoni! Kaq e lezetshme duket ajo në fustan të bardhë
Kida shkëlqen nga ballkoni! Kaq e lezetshme duket ajo në fustan të bardhë

Është ndër artistet me stilin më të veçantë, si në muzikë ashtu edhe në dukje.

Gjatë gjithë kohës Kida është mjaftë aktive në muzikë ashtu si edhe në rrejte sociale, dhe sjellë imazhe të shumta dhe me plot stil, shkruan Kosovarja.

Kësaj radhe Kida është shfaqur kaq e freskët, me një fustan të thjeshtë të bardhë, duke u kombinuar me çorape dhe me një buzëqeshje të ëmbël siç di të duket ajo.

Komentet e shumta nuk mungojnë asnjëherë nga fansat e saj, aty ku numëron mbi 825 mijë ndjekës, një shifër mjaft e lartë në krahasim me personalitetet tjera shqiptare.

Ndërkaq, këngëtarja ka rreth një muaj që ka publikuar këngën e fundit, “Bileta”, duke mbledhur deri tani mbi 8 milionë shikime. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/