Kida na tregon buzët plot botoks? (Video)

Kida na tregon buzët plot botoks? (Video)
Kida na tregon buzët plot botoks? (Video)
Kida na tregon buzët plot botoks? (Video)

Ajo sapo është kthyer nga pushimet ku vazhdimisht kishte treguar trupin e saj seksi

Por, më tu kthyer duket se Kida ka investuar pak në buzët e saj.

Ajo ka postuar një video në InstaStory ku shihen vetëm buzët e saj dhe dukshëm janë më të fryra, pra me botoks.

Kida, është duke shijuar sukseset e saj të verës ku ka qenë njëra prej këngëtarëve më të angazhuara në skenë.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/