Kida ka ngec në rrugë nga këpucët

Kida ka ngec në rrugë nga këpucët
Kida ka ngec në rrugë nga këpucët
Kida ka ngec në rrugë nga këpucët

Kida njihet për një vokal shumë të fortë, çdo këngë e saj është prit jashtë mase mirë, ka qenë njëra nga ato këngëtare që ka sjell në ♪5do prurje një freski si për nga pamja por edhe nga ana këngës së saj por duke mos i ik zhanrit të saj, shkruan Kosovarja.

Nga shumë këngë solo ajo ka sjell edhe shumë bashkëpunime e sidomos kur është bë fjalë për anëtarët e rijnë të labelit . Kida për t’i dhënë mbështetje ka ofruar bashkëpunim për afirmim të atij emri. Mbrëmë ajo lansoi projektin e saj të fundit bashkë më Feron, kënga titullohet ‘Harroj’. Kida si gjithmonë e veçantë dhe ajo që bije në sy është garadroba e përzgjedhur ku këngëtaren e shfaq shumë joshëse.

Në një fotografi të fundit me mbishkrimin e këngës së fundit, në një formë promovimi të këngës te ndjekësit e saj. Diçka që bijë në sy të jep bindjen se ajo ka ngecur aty nga këpucët që duken se janë numër më i madh se atë që bart këngëtarja. /Kosovarja/

 

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/