Kida e bën edhe këtë në pishinë

Kida e bën edhe këtë në pishinë
Kida e bën edhe këtë në pishinë
Kida e bën edhe këtë në pishinë

Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun Kida është njëra nga artistet më aktraktive shqiptare.

Si shumë nga yjet e estradës edhe Kida tashmë ka filluar pushimet luksoze të saj ku si destinacion ka zgjedhur Turqinë, shkruan lajmi.

Nga atje, siç shihet ajo po kalon momente mjaft të bukura ku edhe shpesh është duke provokuar me imazhet dhe videot që publikon.

Kjo e fundit që na bie në sy është kur ngre këmbët lart dhe luan me to, veprim ky i papritur nga ana e këngëtares.

Nga ana tjetër në projekte muzikore është tejet e angazhuar, ‘Bileta’ mbetet projekti i fundit i lansuar nga Kida. 

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/