Khan pozon me shoqe, secila më “bombë” se tjetra (Foto)

Khan pozon me shoqe, secila më “bombë” se tjetra (Foto)
Khan pozon me shoqe, secila më “bombë” se tjetra (Foto)
Khan pozon me shoqe, secila mu00eb u201cbombu00ebu201d se tjetra (Foto)

Ylli televiziv, Chloe Khan duket të ketë kaluar një ditë të mirë me shoqet e saj.

E as në rrjetet sociale nuk kishte se si të mungonte qoftë edhe një foto, shkruan Indeksonline.

Si gjithmonë ajo e ka hobi të shfaqet provokative, andaj e tillë është shfaqur edhe sonte. Khan ka pozuar vetë e katërta, dhe secila është dukur më seksi se tjetra.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/