Këto pamje të Almedës ofron Tolgahan

Këto pamje të Almedës ofron Tolgahan
Këto pamje të Almedës ofron Tolgahan
Këto pamje të Almedës ofron Tolgahan

E kush nuk e donte një raport si të tyre, mbështetës në çdo hapë të njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

E në fakt ky është një fakt tjetër i një dashurie se si ajo zhvillohet dhe ndërtohet edhe me tej. Është një diçka e bukur një besim i madh dhe shtyllë për të vazhduar karrierën duke mos e ngulfatur në asnjë pikë jetën e tjetrit.

Dashuria e çiftit u kurorëzua vitin që lamë pas më një dasmë madhështore në Los Angeles.

E kanë thënë shpesh nëpër shumë intervista se xhelozia nuk ekziston në mesin e tyre sidomos te Almeda kur dihet se  Tolgahan ka skena të ndryshme dhe aq intim shpesh nëpër seriale, por ajo gjithmonë këtë e ka lënë pas krahëve duke ja lënë punës profesionalë që atij i takon.

Edhe Almeda është e angazhuar, muaj më parë ishte në njërin nga spektaklet në Shqipëri ku ajo shkëlqeu mbrëmjeve të këtij realizmi. Ndërsa tani bashkëshorti ofron disa pamje të bukura ku Almeda është duke realizuar një set fotografik. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/