Këto fotografi të Majlindës dhe Roanit, do i ketë zili edhe Majk

Këto fotografi të Majlindës dhe Roanit, do i ketë zili edhe Majk
Këto fotografi të Majlindës dhe Roanit, do i ketë zili edhe Majk
Këto fotografi të Majlindës dhe Roanit, do i ketë zili edhe Majk

Reperi i njohur kosovar Kastriot Rexha i njohur për të gjithë ne si Majk, është mjaft i përfolur në mediat rozë

Kjo ndoshta për faktin se lidhja e tij me bukuroshen Prishtinase Majlinda Zekën, bëri bujë në rrjetet sociale.Mirëpo, fatkeqësisht lidhja e tyre përfundoi aq shpejtë, e të cilët lanë pas një dhuratë të quajtur Roan.

Ndërsa Majk është vetëm, Majlinda dhe Roani janë duke kaluar momente shumë të bukura së bashku.Këtë e kemi vërejtur edhe në rrjetet sociale ku Majlinda shfaq vazhdimisht imazhe me djalin e saj.

E me këto të fundit, ndoshta reperi Majk do ia ketë zili për momentet që janë duke i përjetuar së bashku?

Pavarësisht kësaj, Roani do i bëj bashkë çiftin të cilët nuk i kemi parë të duken së bashku, madje dyshja ishin zënë ‘mat’ me partnerë të tjerë./GazetaBlic

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/