Këtë foto të Cimës nuk e keni parë asnjëherë... Ja si dukej ai kur ishte i ri

Këtë foto të Cimës nuk e keni parë asnjëherë... Ja si dukej ai kur ishte i ri
Këtë foto të Cimës nuk e keni parë asnjëherë... Ja si dukej ai kur ishte i ri
Këtë foto të Cimës nuk e keni parë asnjëherë... Ja si dukej ai kur ishte i ri

Vazhdon të mbetet ndër humoristët më të dashur për publikun.

Njëjtë sikur para shumë vitesh, edhe sot Rasim Thaqi, i njohur me nofkën Cima, vazhdon të jetë mjaft aktiv me humorin e tij, shkruan Kosovarja.

Si çdo fytyrë publike, edhe Cima shfrytëzon rrjetet sociale për ta promovuar punën e tij, duke publikuar imazhe të ndryshme nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Kohëve të fundit, aktori po ndanë me adhuruesit e tij foto nga e kaluara, e të njëjtën gjë e ka bërë edhe sot.

“A pe njihni?? djal shpije kam kon”, e ka përshkuar me humor një foto të profilit të vetën, teksa shfaqet kaq i ri në një foto bardh dhe zi.

Sikurse sot, edhe para kaq shumë vitesh, Cima qenka karakterizuar me flokët kaçurrela.

Kjo është fotoja e rrallë nga rinia e Cimës. /Kosovarja/

A pe njihni?? ???????? djal shpije kam kon ????????
A post shared by Cima - Faqja zyrtare (@rasimthaqi_official) on

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/