Këta janë fustanat më të bukur që i ka Shkurte Fejza (Foto)

Këta janë fustanat më të bukur që i ka Shkurte Fejza (Foto)
Këta janë fustanat më të bukur që i ka Shkurte Fejza (Foto)
Këta janë fustanat më të bukur që i ka Shkurte Fejza (Foto)

Jemi në sezonin veror, në kohën e dasmave, gëzimeve familjare. Preokupimi kryesor i femrave është dukja. Secila dëshiron të duket më bukur se tjetra, shkruan "Kosovarja".

Femrat shpesh e gjejnë frymëzimin nga figurat publike, kryesisht nga këngëtarët, të cilat me raste edhe duan ti imitojnë.

Rrobaqepëset shpesh përballen me kërkesa të tipit: "E dua një fustan si të filan këngëtares", shkruan "Kosovarja".

Këngëtarja jonë e madhe Shkurte Fejza ka mjaftë shije në përzgjedhjen e fustaneve, andaj ne po ju sjellim pesë propozime që bëjnë edhe për dasma e ahengje.

Nëse jeni zonjë dhe doni të dukeni bukur, fustanat si të Shkurtes përbëjnë një zgjedhje ideale./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/