Kështu vallëzon kjo nuse me muzikën e Medës (Video)

Kështu vallëzon kjo nuse me muzikën e Medës (Video)
Kështu vallëzon kjo nuse me muzikën e Medës (Video)
Kështu vallëzon kjo nuse me muzikën e Medës (Video)

Është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nëpër festa familjare, vetëm Meda di të bëjë një atmosferë të tillë, shkruan Kosovarja.

Shihet edhe nëpërmjet kësaj video se si të gjithë pjesëmarrësit e këtij ahengu familjarë janë ngritur në këmbë më këngën e Medës. Dhe ajo më e bukura është se si nusja hedh vallen aq këndshëm.  Dhe kjo atmosferë ka mbretëruar në familjen e Xherdan Shaqirit i cili martoi vëllain në ditën e djeshme. /Kosovarja/  

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/