Kështu shprehet Real One për Encën... trazon rrjetin!

Kështu shprehet Real One për Encën... trazon rrjetin!
Kështu shprehet Real One për Encën... trazon rrjetin!
Kështu shprehet Real One për Encën... trazon rrjetin!

Real 1 dhe Blunt të vetëquajtur Shaolinsa bëjnë deklarata të ndryshme në Instagram përsa u përket vajzave të shoëbizit shqiptar dhe jo vetëm.

Tashmë duket se meraku i tyre i radhës është Enca, veçanërisht me gjoksin e saj.

Pas publikimit të një foto të këngëtares në Instagram, Real One ka bërë një video paksa banale duke pohuar se është çmendur pas pamjes së Encës.

“Hyra kqyra dy cicat e Encës. Kuku, çfarë cice, sa dy krytë e mia! O Enc’, ta hëngsha cicën deri në kiamet, e pas kiametit. 

Po e reklamon cicën edhe une jam merakli i cicave. Ta ha cicën, ta pi me pip. Ti e din që Shaolini han cica, ti kishe shku na e kishe nxjerre cicën ashtu, na ke çmend. 

Unë dhe krejt Shaolinat ta hëngshim cicën.”- ka thënë reperi në videot e postuara.

Tashmë jemi mësuar me këto delarata nga Shaolinat por ata sërish trazojnë rrjetin./Blitz.al/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/