Kështu ka vendos të dal sot rrugëve të Prishtinës Geta Beqa

Kështu ka vendos të dal sot rrugëve të Prishtinës Geta Beqa
Kështu ka vendos të dal sot rrugëve të Prishtinës Geta Beqa
Kështu ka vendos të dal sot rrugëve të Prishtinës Geta Beqa

E kush nuk do të nxirrte në pah këtë fizik që ka një femër si Geta, e bukur e zjarrtë, sensuale, drithëruese për shumë zemra meshkujsh, shkruan Kosovarja.

Geta tashmë shquhet për femrën më seksi shqiptare, ajo mahnitë më pamjen. Geta është trajnerë fitnesi e shumë nga figurat e njohura ushtrojnë në kujdesin e saj, ku edhe rezultati ka qenë çudibërës.

Imazhet e kësaj femre të bëjnë të flasësh me vete për fizikun që ajo ka shëndërruar që secila femër do ëndërronte ta kishte. Geta në rrugët e kryeqytetit po shkëlqen me elegancën e saj duke nxjerr në pah linjat super të bukura. Një kombinim I bukur në mes asaj sportive dhe elegancës që Getën e shfaqin të pa rezistueshme për syrin e të gjithëve. /Kosovarja.  

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/