Kështu e uron Memli vajzën e tij për ditëlindje

Kështu e uron Memli vajzën e tij për ditëlindje
Kështu e uron Memli vajzën e tij për ditëlindje
Ku00ebshtu e uron Memli vajzu00ebn e tij pu00ebr ditu00eblindje

Memli Krasniqi që dikur këndonte përkrah Edona Llalloshit, me këngën e tyre “Simpatia”, sot është bërë një politikan i njohur, shkruan “Kosovarja”.

Por, edhe pse politikan, ai nuk është se u harrua nga rubrika rozë ngase për të flitet e shkruhet herë pas here. Ishte një reper i talentuar. Dhe rrjedh nga një familje artistes Memli. Por si duket edhe pasardhësit e tij do të shkojnë rrugës së artit.

E, dje vajza e madhe e Memlit,  Bora kishte ditëlindjen e saj të 9-ë. Ku me këtë rast është babai i saj ai i cili kishte zgjedhur fjalë shumë të bukura dhe emocionuese për të bijën që ta uronte në këtë ditë të veçantë të saj.

Meli shkruante: “Bora ime, para 9 vitesh ti erdhe ne jete dhe i ndryshove jetat tona pergjithmone. Ju dhe kuptim atyre dhe na bere te lumtur çdo dite. Qofsh e lumtur edhe ti gjithmone. Urime ditelindjen, bija ime!”, duke e shoqëruar foton me një zemër.

E ne ua sjellim foton të cilën Memli e kishte zgjedhur që ta shoqëronte me urimin e tij për të bijën Borën. Ndërsa bukuroshes së vogël i urojmë shëndet e çdo të mirë në jetë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/