Kështu e uron Memli vajzën e tij për ditëlindje

Kështu e uron Memli vajzën e tij për ditëlindje
Kështu e uron Memli vajzën e tij për ditëlindje
Kështu e uron Memli vajzën e tij për ditëlindje

Memli Krasniqi që dikur këndonte përkrah Edona Llalloshit, me këngën e tyre “Simpatia”, sot është bërë një politikan i njohur, shkruan “Kosovarja”.

Por, edhe pse politikan, ai nuk është se u harrua nga rubrika rozë ngase për të flitet e shkruhet herë pas here. Ishte një reper i talentuar. Dhe rrjedh nga një familje artistes Memli. Por si duket edhe pasardhësit e tij do të shkojnë rrugës së artit.

E, dje vajza e madhe e Memlit,  Bora kishte ditëlindjen e saj të 9-ë. Ku me këtë rast është babai i saj ai i cili kishte zgjedhur fjalë shumë të bukura dhe emocionuese për të bijën që ta uronte në këtë ditë të veçantë të saj.

Meli shkruante: “Bora ime, para 9 vitesh ti erdhe ne jete dhe i ndryshove jetat tona pergjithmone. Ju dhe kuptim atyre dhe na bere te lumtur çdo dite. Qofsh e lumtur edhe ti gjithmone. Urime ditelindjen, bija ime!”, duke e shoqëruar foton me një zemër.

E ne ua sjellim foton të cilën Memli e kishte zgjedhur që ta shoqëronte me urimin e tij për të bijën Borën. Ndërsa bukuroshes së vogël i urojmë shëndet e çdo të mirë në jetë./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/