Kështu e shijon suksesin e këngës së saj më të re Shkëndije Mujaj (Foto)

Kështu e shijon suksesin e këngës së saj më të re Shkëndije Mujaj (Foto)
Kështu e shijon suksesin e këngës së saj më të re Shkëndije Mujaj (Foto)
Ku00ebshtu e shijon suksesin e ku00ebngu00ebs su00eb saj mu00eb tu00eb re Shku00ebndije Mujaj (Foto)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj, kohë më parë ka sjell projektin e saj më të ri muzikor, i cili titullohet “Paper Mache”, shkruan Kosovarja.

Ani pse në Kosovë nuk është dëgjuar edhe aq shumë, nëpër Evropë sipas saj, po arrin të hyj në top 10-she të top listave.

Dhe si duket ky projekt që ajo e ka sjell për tregun e jashtëm, këngëtares i ka shtuar stresin dhe lodhjen deri në finalizim, ku për t’u relaksuar ajo ka zgjedh që të bëj shopping, shkruan Kosovarja.

Në shumë foto të saj, që ajo i ndan me ndjekësit nëpër rrjetet sociale, e shohim Shkëndijën nëpër markete e butiqe, gjë që ajo duket se po kënaqet nëpër këto vende duke bërë poza në stilin e saj.

Edhe foto e fundit është e tillë, ku Shkëndija në rend të parë ka vënë prapanicën e çume.
Si do që të jetë, ne i urojmë Shkëndijës suksese të më tutjeshme dhe prurje sa më të shumta të këngëve.
Por, një gjë duhet thënë krejt në fund, me këtë stil në këtë foto Shkëndija duket shumë bukur./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/