Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta

Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta
Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta
Ku00ebshtu e relakson vetu00ebn Gresa Pallaska pas provave tu00eb shumta

​Gresa Pallaska është ndër aktorët më të dashura për publikun kosovar.

Së fundmi ajo është e njohur për rolin e saj si ‘Rabija’ tek seriali ‘Ҫka ka shpija’, shkruan Ora Vip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket e lodhur pas provave të shumta dhe po relaksohet me pak muzikë.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/