Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta

Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta
Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta
Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta

​Gresa Pallaska është ndër aktorët më të dashura për publikun kosovar.

Së fundmi ajo është e njohur për rolin e saj si ‘Rabija’ tek seriali ‘Ҫka ka shpija’, shkruan Ora Vip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket e lodhur pas provave të shumta dhe po relaksohet me pak muzikë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/