Kështu e quan i dashuri Dua Lipën në Kosove

Kështu e quan i dashuri Dua Lipën në Kosove
Kështu e quan i dashuri Dua Lipën në Kosove
Kështu e quan i dashuri Dua Lipën në Kosove

Si duke çifti po e shijojnë tej mase qëndrimin në Kosovë Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa gjatë qëndrimit në Kosovë, e cila do të performojë në festivalin Sunny Hill

Ajo është duke u shoqëruar nga i dashuri i saj, Isaac Carew, i cili nuk heziton që të ndajë momente të ndryshme me ndjekësit e tij në ‘Instagram'. 

Ai mbrëmë ka publikuar disa video në instastory, teksa çifti shihet duke vallëzuar së bashku me këngën “Princess Diana” të Ledri Vulës e Lyrical Son, mbi këtë video ai ka hedhur mbishkrimin, “Princess Diana”, që la të nënkuptohet se këtë mbishkrim ia ka dedikuar asaj. 

Kujtojmë se, Dua Lipa do të performojë në natën e parë të këtij festivali, i cili fillon sonte dhe ka tubuar emra të njohur nga skena muzikore vendore dhe ndërkombëtare./21Media

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/