Kështu e nis fundjavën Mimoza

Kështu e nis fundjavën Mimoza
Kështu e nis fundjavën Mimoza
Kështu e nis fundjavën Mimoza

Ajo shfaqet më ndryshe Deputetja Mimoza Kusari-Lila ka vendosur që fundjavën ta nis në Gërmi.

Ajo së fundi ka postuar në instagram një fotografi ku shihet duke vrapuar. “Nuk është e lehtë por ia vlen me siguri “ është mbishkrimi që ajo ia ka bashkangjitur fotografisë ./21Media


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/