Kështu e hedh vallen Shpëtim Desku me gruan e tij bukuroshe

Kështu e hedh vallen Shpëtim Desku me gruan e tij bukuroshe
Kështu e hedh vallen Shpëtim Desku me gruan e tij bukuroshe
Kështu e hedh vallen Shpëtim Desku me gruan e tij bukuroshe

Shpëtim Desku apo ndryshe siç njihet për publikun e gjerë “Moleri”, duket se është një mashkull shumë i dashuruar, shkruan “Kosovarja”.

E krejt këtë dashuri ai i shpreh gruas së tij Artës me të cilën edhe kanë krijuar familje.

Së fundmi çiftin Desku i shohim së bashku në një foto, ku ata janë duke hedhur valle.

Të kenë qenë në ndonjë aheng familjar apo në ndonjë program televiziv, kjo ende nuk dihet. Mirëpo çifti duken aq bukur bashkë në këtë foto sa që të krijojnë përshtypjen se ata kanë lindur për njëri-tjetrin.

Ne ua sjellim këtë foto që ta shihni se si po duken Arta dhe Shpëtimi./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/