Kështu e hedh vallen me gotë mbi kokë Albëria

Kështu e hedh vallen me gotë mbi kokë Albëria
Kështu e hedh vallen me gotë mbi kokë Albëria
Kështu e hedh vallen me gotë mbi kokë Albëria

Pavarësisht moshës ajo po arrin të hy në mesin e këngëtareve më seksi të estradës, krejt kjo falë operacioneve plastike.

Albërie Hadërgjonaj, jo vetëm që është rikthyer me ndërhyrje në moshë të re, por ajo kujdeset që të shfaqet sa më joshëse para publikut, shkruan Indeksonline.

Me një fustan ngjitur për trupi, duke ekspozuar gjoksin, Albërie Hadërgjonaj përmes një video të postuar në rrjetin e saj social Instagram, tregon se si vallëzon me gotë mbi kokë.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/