Kështu e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!

Kështu e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!
Kështu e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!
Kështu e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!

Marina Vjollca e njohur si një ndër moderatoret me seksi të ekranit shqiptar, tash së fundi edhe si bashkëshortja e Getoar Selimit reperit kosovar, rrallë e hiq shfaqet krejt natyrale, shkruan Kosovarja.

Madje ajo sëbashku me motrën e saj Luanën ishin pre e akuzave për operacione të shumta kururgjike në fytyrat e tyre, ani pse tendenca e tyre ishte gjithmonë për ta mohuar një gjë të tillë.

E kësaj radhe në një foto shfaqet fytyra e Marinës me dhe pa grim, teksa duket mjaft atraktive me tiapre të bukura, por që ndryshimi është jashtëzakonisht i madh.

Për më tepër shikojeni dhe vlerësojeni vetë pamjen e bukuroshes shqiptare.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/