Kështu e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!

Kështu e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!
Kështu e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!
Kështu e fshehë fytyrën Marina kur fotografohet pa grim!

Marina Vjollca e njohur si një ndër moderatoret me seksi të ekranit shqiptar, tash së fundi edhe si bashkëshortja e Getoar Selimit reperit kosovar, rrallë e hiq shfaqet krejt natyrale, shkruan Kosovarja.

Madje ajo sëbashku me motrën e saj Luanën ishin pre e akuzave për operacione të shumta kururgjike në fytyrat e tyre, ani pse tendenca e tyre ishte gjithmonë për ta mohuar një gjë të tillë.

E kësaj radhe në një foto shfaqet fytyra e Marinës me dhe pa grim, teksa duket mjaft atraktive me tiapre të bukura, por që ndryshimi është jashtëzakonisht i madh.

Për më tepër shikojeni dhe vlerësojeni vetë pamjen e bukuroshes shqiptare.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/