Kështu duket Shyhrete Behluli në veshje sportive

Kështu duket Shyhrete Behluli në veshje sportive
Kështu duket Shyhrete Behluli në veshje sportive
Kështu duket Shyhrete Behluli në veshje sportive

Këngëtarja Shyhrete Behluli është emër shumë i dashur në estradë.

Ajo është shumë aktive me projekte muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një foto në të cilën u shfaq bashkë me bashkëshortin e saj Lulin.

Që të dy dukeshin shumë të lumtur derisa po shikonin njëri-tjetrin në sy, kurse këngëtarja ishte veshur në sportive.

“Nuse kosovare”, titullohet kënga e fundit nga Shyhretja që e solli në duet me vajzën e saj, Engjëllusha Salihun.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/