Kemali dhe gruaja e tij e çmendin publikun, gjithë vëmendja te fustan i saj

Kemali dhe gruaja e tij e çmendin publikun, gjithë vëmendja te fustan i saj
Kemali dhe gruaja e tij e çmendin publikun, gjithë vëmendja te fustan i saj
Kemali dhe gruaja e tij e çmendin publikun, gjithë vëmendja te fustan i saj

Burak dhe Fahriye janë dy emrat më të përmendur në mediat turke.

Ata qysh nga martesa e tyre janë gjithmonë prezent në publikun turk dhe jo vetëm, përcjell ORAinfo.

Ata së fundi janë paraqitur së bashku para mediave dhe publikut. Pamja e një çifti ideal ishte ajo që ‘çmendi’ publikun.

Mirëpo vëmendja e mediave ishte e fokusuar e tëra në fustanin e Fahriyes.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/