Kejvina Kthella tregon belin e hollë, kështu pozon ajo

Kejvina Kthella tregon belin e hollë, kështu pozon ajo
Kejvina Kthella tregon belin e hollë, kështu pozon ajo
Kejvina Kthella tregon belin e hollë, kështu pozon ajo

Kejvina Kthella ditë më parë u shfaq me poza joshëse nga pushimet që kaloi në bregdetin e Sarandës.

Ndërsa tani velina e ‘Xing me Ermalin’ vjen goxha atraktive në fotografinë e fundit, teksa shfaq barkun me muskuj dhe belin e hollë.

Ndryshe Kejvina falë pozave dhe paraqitjeve të saj provokative shpesh është pjesë edhe e mediave rozë dhe më se e komentuar në rrjetet sociale./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/