Kaq shumë është dobësuar Learta, nuk do ta njihni...

Kaq shumë është dobësuar Learta, nuk do ta njihni...
Kaq shumë është dobësuar Learta, nuk do ta njihni...
Kaq shumë është dobësuar Learta, nuk do ta njihni...

Emri i saj në shoubizin shqiptarë, është ndër më të përmendurit, shkruan Kosovarja.

Që nga momenti kur u bë publike se do të jetë reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, ajo ndiqet në çdo hap që bën.

Ka një jetë shumë të lumtur martesore, dhe vogëlushin Matin, të cilit ajo ia kushton shumicën e kohës.

U përfol shumë për shtimin në peshë gjatë shtatzënisë, gjë që u vërejt edhe pas lindjes, por kësaj here ajo shihet se ka arritur me sukses t’i rikthejë linjat.

Ja si po duket./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/