Kaq me stil pozon Xhesika Berberi bashkë me dy mikeshat e saj modele shqiptare

Kaq me stil pozon Xhesika Berberi bashkë me dy mikeshat e saj modele shqiptare
Kaq me stil pozon Xhesika Berberi bashkë me dy mikeshat e saj modele shqiptare
Kaq me stil pozon Xhesika Berberi bashkë me dy mikeshat e saj modele shqiptare

Janë të famshme përtej kufijve shqiptarë.

Xhesika Berberi, Afërdita Dreshaj dhe Tika Camaj janë bërë bashkë përkundër angazhimeve që kanë, për ta shtuar edhe më shumë shoqërinë mes tyre, shkruan lajmi.

Ato në rrjetet sociale kanë hedhur një fotografi ku shihen mjaft të bukura e me plot stil.

E duke qenë se Tika ishte pothuajse duke bërë “squad”, asaj i janë vënë në pah të pasmet që në këtë pozitë duken mjaft bombastike.

Kujtojmë që një festë të “çmendur” modelet e kanë bërë edhe në natën e beqarisë që e ka pasur Afërdita.

Squad @tikacamaj @aferditadreshaj
A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/