Kaq e ëmbël vjen Rona Nishliu në foto-sesionin e fundit

Kaq e ëmbël vjen Rona Nishliu në foto-sesionin e fundit
Kaq e ëmbël vjen Rona Nishliu në foto-sesionin e fundit
Kaq e ëmbël vjen Rona Nishliu në foto-sesionin e fundit

​Ajo është një nga këngëtaret më profesioniste e njëkohësisht edhe më të dashura për publikun shqiptar.

Respekti e dashuria ndaj saj u vulos gjatë performancës së saj në Eurovizionin e vitit 2012.

Por, që atëherë Rona Nishliu ka ndryshuar goxha shumë. Ajo tashmë ka flokë më të shkurtra dhe përshtypje akoma më shumë të lë fiziku i saj, shkruan Indeksonline.

Në disa fotografi që i ka publikuar vet këngëtarja, ajo shihet në formë shumë të mirë.
E shfaqur tejet e lumtur, ajo duket për mrekulli.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/