Kaq e bukur dhe plot stil, kjo është Liberta Spahiu!

Kaq e bukur dhe plot stil, kjo është Liberta Spahiu!
Kaq e bukur dhe plot stil, kjo është Liberta Spahiu!
Kaq e bukur dhe plot stil, kjo është Liberta Spahiu!

Librerta Spahiu është njëra nga prezantueset më të bukur të estradës.

Ajo duket se tashmë me verën ka shtuar edhe bukurinë e saj me veshje dhe me stil, transmeton Indeksonline.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo, ajo dukej shumë e bukur dhe në formë. Veshur me kostum e kombinuar me çantë beli të kuqe, që tashmë është shumë në trend.

Duket se Liberta i përcjell shumë trendet dhe duket çdo herë “in”.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/