Kaq bukur duken sot nusja e Granit Xhakës dhe motra e tij, sa shumë duhen ato...

Kaq bukur duken sot nusja e Granit Xhakës dhe motra e tij, sa shumë duhen ato...
Kaq bukur duken sot nusja e Granit Xhakës dhe motra e tij, sa shumë duhen ato...
Kaq bukur duken sot nusja e Granit Xhakës dhe motra e tij, sa shumë duhen ato...

Leonita e Granitit po shkrihet pas kunatës së saj.

Dy kunatat po na ofrojnë imazhet më të ëmbla nga familja Xhaka, përcjell ORAinfo.

Motra e vogël e Granitit u fejua, e kjo ngjarje nuk kaloi pa u komentuar në mediet kosovare.

Të zbukurua me frizurë nusesh, nusja e motra e Granitit mahnisin me pamjen.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/