Ju kujtohet Klodi i BB3? Shikoni çfarë bën sot

Ju kujtohet Klodi i BB3? Shikoni çfarë bën sot
Ju kujtohet Klodi i BB3? Shikoni çfarë bën sot
Ju kujtohet Klodi i BB3? Shikoni u00e7faru00eb bu00ebn sot

​Ai ka qenë një nga banorët më në zë të të gjitha edicioneve të Big Brother.

Bëhet fjalë për Klodian Çela ish-banori i Big Brother 3, i cili u bë i njohur për shkak të prirjeve të tij homoseksuale. 

Tashmë ai prej vitesh jeton dhe punon në Itali, por këtë herë është takuar me një tjetër personazh të njohur. 

Bëhet fjalë për ish-kapitenin e Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Lorik Cana, i cili ka publikuar një foto me të në rrjete sociale, ndërkohë që ndodheshin të dy në stadium./Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/