Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën

Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën
Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën
Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën

Një nga lajmet që bëri bujë në fillim të këtij viti ishte edhe fejesa e Jonit, djalit të këngëtarit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, shkruan Indeksonline.

Joni kurorëzoi dashurinë me Merlnin, ndërsa çifti po shijojnë këtë vit Shën Valentinin e parë si të fejuar.

Madje Joni është treguar tejet romantik në këtë ditë, ai ka postuar një fotografi me të fejuarën e tij në orët e para të mëngjesit ku shkruan:

Me Valentinin tim të përditshëm!

Ndërsa ai i ka bërë dhuratë Merlinit një palë këpucë dhe një çantë.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/